Пенливи Дијамантски Кристали Бифокали Сини Светлосни Блокирачки Очила За Жени Метална Рамка Кристално Мачкино Око Чисти Очила
  • Неодамнешно

Пенливи Дијамантски Кристали Бифокали Сини Светлосни Блокирачки Очила За Жени Метална Рамка Кристално Мачкино Око Чисти Очила

DEN 1054.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Пластична рамка. Ширина на објективот : 5555 милиметри. Мост : 22 милиметри. Рака : 145 милиметри. СИНО СВЕТЛО УВ БЛОКИРАЊЕ И ЗАШТИТА : овие УВ блокатори со сина светлина можат ефикасно да ја намалат количината на сина светлина што стигнува до вашите очи и предизвикува несоница, главоболки, заматен вид, суви очи, Замор, стрес и дневен замор, спречува несоница и макуларна дегенерација. Овие компјутерски очила со пластични рамки и зајакната леќа од смола, кои се со добар квалитет на преносливост и отпорни на гребење, ултра лесни очила за читачи се погодни за компјутер. Овие Очила обезбедуваат удобна универзална големина која одговара на повеќето форми на лице, без непријатно стискање. Чувајте пар во секоја од вашата област на потреба, вклучете торбичка за очила од 1 микро влакна, дамките што ги остава читателот лесно се чистат со крпа.