Животно дрво Кришна Рада Рамка со сликање, мултиконозно, религиозно, 12 x 12 инчи
  • Неодамнешно

Животно дрво Кришна Рада Рамка со сликање, мултиконозно, религиозно, 12 x 12 инчи

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена големина : -12 инчи x 12 инчи Пакетот содржи : УВ текстурирано модерно уметничко печатено сликарство без стакло. Подготвени да висат : Закачете насекаде со претходно прикачен висички клип. Употреба : Може да се користи за дневна соба, спална соба, Поја Гар, домашен декор и за целите на надавање. Материјал со висок квалитет : Доаѓа со најдобро во класата MDF табла за совршена поддршка за грб. 1 x врамена слика со претходно прикачен висички клип. 1 x врамена слика со претходно прикачен висички клип. Сликата за уметност Life Haxtore добро се мешаат со секоја просторија заедно, претворајќи ги куќите во домови во процесот, што е повеќе, повеќебојната wallидна уметност ја дефинира вашиот простор. Зборува во ваше име, ставајќи малку во вашиот престој. Погодно : Прекрасни врамени слики за да се обесат во вашата канцеларија, вашиот дом или вашиот деловен простор, муралите на tryидот на триптихот се совршени подароци за Дивали, Божиќ, годишнина од работа, Денот на мајката /таткото, годишнини, родендени и секоја пригода, одлични за стагер за недвижнини.