5 парчиња wallидни уметности сликање молња штрајкови во Гранд Кањон Темен облак Слики отпечатоци на платно пејзаж Сликата за декор масло за дома модерна декорација п
  • Неодамнешно

5 парчиња wallидни уметности сликање молња штрајкови во Гранд Кањон Темен облак Слики отпечатоци на платно пејзаж Сликата за декор масло за дома

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 10x16inchx2pcs, 8x20inchx2pcs, 8x24inchx1pcs, вкупно 5 панели Материјали со висок квалитет : Уметнички дела од wallидни уметнички дела на платно е HD слики Фотографија отпечатена на висококвалитетно платно. Дрвениот стап се протега и врамени на задниот дел од завитканото платно. Подготвени за виси : Куки е фиксирана на задниот дел од платното, лесен за виси, секоја табла е запечатена со пластичен филм и добро завиткан во картон. Современо уметничко дело со висока дефиниција : Современа напредна технологија за микро-прскање, високо обновување на текстурата на сликата, богатите бои, ви донесуваат визуелно уживање. Ние правиме прилагодено платно на wallидни уметности, можете да ги испратите вашите слики до нас за да направиме wallидна уметност за вашиот дом. Големина : 10x16inchx2pcs, 8x20inchx2pcs, 8x24inchx1pcs, вкупно 5 панели. Материјали со висок квалитет : Уметнички дела од wallидни уметнички дела на платно е HD слики Фотографија отпечатена на висококвалитетно платно.