Sportsенски градски спортски градски градски градски град пред прилагодлива поддршка за високо влијание, лесно водечки тренинг на безжичен тркач за трчање
  • Неодамнешно

Sportsенски градски спортски градски градски градски град пред прилагодлива поддршка за високо влијание, лесно водечки тренинг на безжичен

DEN 448.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надворешно : 64% полиамид, 36% ликра; Внатрешен : 100% полиестер Затворање на кука и јамка. Поддршка со прилагодување : обликувани чаши со преден прилагодливи ленти од Velcro Одржувајте ја формата и ја зголемуваат поддршката и притиснете. Без отскокнување, нема шоу преку : целосна покриеност со широк еластичен опсег и внатрешен предниот јарем за да се намали движењето и да се апсорбира шок. Keey ви се лади : Вметнувањата за влага за влага од двете страни и назад за да се издуваат топло и да ви донесат ладно и суво за време на тренингот. Останете на место : Останете ставете стилски тркачки бек со скриено затворање на кука и јамка, чувајте ги вашите девојки на место преку секое движење. Добро изработено за вас : Спортскиот градник со големо влијание работи совршено за трчање, кошарка, тенис, бокс, итн. Плус големината се вклопува за жени со големи гради. Надворешно : 64% полиамид, 36% ликра; Внатрешен : 100% полиестер. Затворање на кука и јамка. Поддршка со прилагодување : обликувани чаши со преден прилагодливи ленти од Velcro Одржувајте ја формата и ја зголемуваат поддршката и притиснете. Без отскокнување, нема шоу преку : целосна покриеност со широк еластичен опсег и внатрешен предниот јарем за да се намали движењето и да се апсорбира шок.