Massionенски моден ватиран образец со долги ракави, обичен патент џемпер, цврста боја на топката за пулвер.
  • Неодамнешно

Massionенски моден ватиран образец со долги ракави, обичен патент џемпер, цврста боја на топката за пулвер.

DEN 505.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, памук Затворање на патент. Материјал : 65% полиестер + 35% памук. Ткаенина со висок квалитет, лесна за грижа, умерена еластичност, мека и удобна, пријателска за кожата и лесен. Карактеристики : Pulенските повлекувачи имаат одлична абење и стилски изглед. Simple обичен дрес/зашиена шема/Zip/kangaroo џеб/лабав стил, обезбедувајќи ви доволно простор за вежбање, е удобен придружник за слободно време или спорт. Модните џемпери се идеални за сите прилики : дневно, секојдневно, работа, училиште, трчање, шопинг, забава, одмор, патување, модно снимање на улица и повеќе. Не е застарено во текот на целата година. Спарување : Едноставен и стилски дизајн со фармерки или хеланки, високи потпетици, кратки чизми, шорцеви, патики, чизми и рамни чевли, изгледа одлично, ќе го привлечете вниманието на сите. Белешка : Ве молиме, погледнете ја табелата со детална големина пред да нарачате. Ако сакате да купите повеќе модна облека, ве молиме побарајте „JNINTH“. Полиестер, памук. Затворање на патент. Материјал : 65% полиестер + 35% памук. Ткаенина со висок квалитет, лесна за грижа, умерена еластичност, мека и удобна, пријателска за кожата и лесен. Карактеристики : Pulенските повлекувачи имаат одлична абење и стилски изглед.