Ettellut - Women'sенски лабав фит течен резервоар врвови - идеален за тренинг, јога, трчање, работа надвор во теретана и лежење наоколу
  • Неодамнешно

Ettellut - Women'sенски лабав фит течен резервоар врвови - идеален за тренинг, јога, трчање, работа надвор во теретана и лежење наоколу

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Одговара на какви било големини. Овие млади, тинејџери, јуниори, млади жени удобни, како и кул симпатични, разноврсни врвови на резервоарот се достапни редовни плус единечни сетови со повеќекратни мултипак и широка разновидност на празно и цврста шема на бои за бесплатен превоз. Нашиот еттелски опуштен атлетски памук лабав фит тренинг на резервоарот Проток на врвови за жени доаѓа во големината на S, M, L, XL и XXL. Спецификации на моделот : висина 5'7 ", биста 32". Моделот носи мала големина. Направени од високо квалитетни материјали. Овие лабави врвови за резервоарот се добри за работа и секојдневно затоа што нашиот мек премија вграден дрес се подготвени со врвен материјал за квалитет од 95 памук и 5 спандекс. Бидете екстра модерни додека ја правите вашата дневна рутинска вежба со овие врвови со висок квалитет на резервоарот. Овие чудесни опуштени атлетични атлетски памучни лабави лабави резервоар за вежбање на тековните врвови за жени се лесни за грижа и миење. Направете ја вашата дневна облека за вежбање попривлечна со овие врвови на резервоарот за лабава памук. Можете исто така да ги мешате и да ги совпаѓате со вашите омилени јакни, кардигани, чизми и сите сте поставени. Добијте обичен и елегантен изглед : голем и висок преголем преголем стил на калифорниски врвови на резервоарот, бидејќи овие се најдобриот избор за активна облека за тренингот. Удобно и стилски. За разлика од другите врвови на резервоарот, нашите опуштени атлетски памучни лабави лабави резервоар за вежбање на тековните врвови за жени се 95% памук 5% спандекс, така што можете да гарантирате дека тие ќе траат подолго. Можете да ги користите на вашето секојдневно вежбање или други цели. ???% ????????? ???????????? : Нашата цел е да понудиме најдобар квалитетен производ.