Speedo Women's Water Surfknit Pro, Black/Aqua Splash, 9
  • Неодамнешно

Speedo Women's Water Surfknit Pro, Black/Aqua Splash, 9

DEN 621.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Surf Pleit Upn е дизајниран да понуди крајна поддршка, дишење и удобност каде што ви треба најмногу. Сосема хидрофобна гума Ева Интол. S-Trac дизајнирана надворешната страна ја распрснува водата и обезбедува подобри перформанси. Surf Pleit Upn е дизајниран да понуди крајна поддршка, дишење и удобност каде што ви треба најмногу. Сосема хидрофобна гума Ева Интол. S-Trac дизајнирана надворешната страна ја распрснува водата и обезбедува подобри перформанси. Лизгајте во чевли со високи перформанси. Surf Pro Pro има напредна технологија што резултира во поудобно, дишено горно со многу поддршка каде што е потребно. Инсолска отпорна на вода е комбинирана со уникатна надворешна плоча што го распрснува протокот на вода за дополнителна влечење за да можете безбедно да настапите во и надвор од базенот.