АБ-единаесет спортски градници за жени-в врвови за вежбање на вратот за резервоарот за прилагодување на резервоарот за жени-усогласување, отстранлив јога со долги
  • Неодамнешно

АБ-единаесет спортски градници за жени-в врвови за вежбање на вратот за резервоарот за прилагодување на резервоарот за жени-усогласување,

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% полиамид, 20% спандекс Повлекување на затворање. Машинско миење Нема повеќе непријатни ленти за копање или лизгање - нашиот градник останува безбедно на место, давајќи ви совршено вклопување за вашето тело и ќе ви овозможи да се фокусирате на тренингот. ? Ткаенина за влага со одлично истегнување : направена од висококвалитетна ткаенина за влага со одлично истегнување, нашиот спортски градник ве одржува сув, удобен и овозможува олеснување на движењето за време на вашите вежби. Тоа ја фаќа потта, осигурувајќи се да останете свежи и суви, истовремено обезбедувајќи совршена количина на истегнување за удобно вклопување. Вграден градник и средна поддршка : Нашиот спортски градник доаѓа со вграден градник кој нуди дополнителна поддршка и покриеност, што го прави совршен за активности со средно влијание како што се велосипедизам, танцување или кревање тегови. Обезбедува вистинско ниво на поддршка без да жртвувате удобност, за да можете да останете фокусирани и самоуверени за време на тренингот. Продолжено полите за дополнително покритие : Нашиот спортски градник има продолжено полите, обезбедувајќи дополнително покритие и осигурувајќи дека тој останува на место за време на вашите вежби.