Облека за салони за салони со 2 парчиња Zeagoo, поставува памучна постелнина висока ниска кошула и влечење на обични шорцеви
  • Неодамнешно

Облека за салони за салони со 2 парчиња Zeagoo, поставува памучна постелнина висока ниска кошула и влечење на обични шорцеви

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1о% памук Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : Постелните комплети за жени немаат истегнување, отпорни на абење и дише за носење. Лабави долги кошули и шорцеви поставени и ќе се намалат малку на стилот на ТТС по миењето. Ако ви се допаѓа преголем стил, препорачавме да купите голема големина. Дизајн : Womenенски тренер за 2 парчиња сет, кошули со памучни постелнина, затворање на копчето надолу, 3/4 ракав и дизајн со висока ниска полите. Средни/високи еластични шорцеви на половината, странични џебови, основни цврсти, прилагодливи влечење на половината. Мора да ги има летните облеки во вашата гардероба!. Стил : Сетот за Thracksuit Women исто така да биде абење сам. Лабаво копче надолу кошули, пар со фармерки, панталони, шорцеви, како кошула на плажа и др. Мини шорцеви со високи половини можат да бидат пар со Cami Top, Bra, Crop Top и Milу маица за летен шик изглед.