3 парчиња врвови за земјоделски култури за жени, врвови за тренингот Основни исечени резервоари врвови без ракави, спортски салата за теретани за култури за тинејџ?
  • Неодамнешно

3 парчиња врвови за земјоделски култури за жени, врвови за тренингот Основни исечени резервоари врвови без ракави, спортски салата

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Содржина на пакетот : getе добиете 3 парчиња основни врвови на земјоделски култури вкупно во различни бои, доволно количина за да изберете и да имате поинакво уживање во носење. Удобен материјал : Врвот на рачката без ракави е изработен од квалитетен спандекс, мек и лесен, има добра еластичност и дишење, удобно за да носите долго време. Различни големини : За да ви дадам подобро искуство со абење, овие жени на резервоарот за култури имаат различни големини за да изберете, да одговараат за повеќето жени и девојчиња, можете да прочитате детали за големината на следниот опис или на сликите внимателно за да добиете соодветна големина за себе. Применливи прилики : Резервоарот за земјоделски култури Racerback е погоден и за активности во затворен и на отворено, можете да ја носите оваа култура кога трчате, правите јога или други вежби во спортски клуб, практични во претстојното жешко лето.