Објавите за женски шорцеви со џебови со патенти со високи атлетски тренинзи за спортски сали за жени со лагер -3 инчи
  • Неодамнешно

Објавите за женски шорцеви со џебови со патенти со високи атлетски тренинзи за спортски сали за жени со лагер -3 инчи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тело : 95% полиестер, 5% еластан; постава : 87% полиестер, 13% еластане Затворање на влечење. Ткаенина за брзо сушење : Shortsенските шорцеви за жени се изработени од лесни и дише ткаенини од ткаенини за да ве одржат ладно во текот на летото за време на тренингот. Високо половината : Атлетските шорцеви имаат високи варбанд за контрола на стомакот и внатрешноста на влечење за прилагодено вклопување кога трчате. Зиперски џебови : Две странични џебови од патент се доволно длабоки за да го држат вашиот телефон, картички, клучеви правилно, ослободете ги рацете кога вежбате. Зградба на лагер : Дизајниран со мека и затегната лагер за мрежи за дополнително покривање и влага на Викс од телото за да ви даде удобно чувство. Дизајн на поделба на нозете : Дизајн на страничен сплит со малку дополнителна просторија во ногата отворена за да им дадете слобода на нозете.