Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer
  • Неодамнешно

Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer Flyer

DEN 1092.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички ѓон Задебелена нова силуета со флексибилни жлебови кои работат со целосна должина на алатки. Горните карактеристики на брендирање Puma Form Strip со печатен преглед. Задебелена нова силуета со флексибилни жлебови кои работат со целосна должина на алатки. Горните карактеристики на брендирање Puma Form Strip со печатен преглед. Инспирирана од платформата Flyer Runner што повеќе не ја покажуваме, Flyer Flex нуди сосема нов стил и смела нова силуета. Има жлебови на свиткување по целата должина на нејзината структура, како и гумен слој на петицата и пети за да ви даде сила и влечење. Наменети за тркачи и да ги привлечат сите очи, овие чевли сигурно ќе станат вашите омилени чевли за трчање. Задебелена нова силуета со жлебови на свиткување по целата должина на структурата горната со лентата за пума со печатена гума од гума на петица и пети за подобрена јачина на надворешната страна и влечење потпетици и грмушки јаки, пума лента на страната, задебелување на пума што означува на петицата.