Womenените против вратот со долги ракави врвни цврсти врвови во боја, лабава кошула, џемпер за џемпер со целосен ракав блузи
  • Неодамнешно

Womenените против вратот со долги ракави врвни цврсти врвови во боја, лабава кошула, џемпер за џемпер со целосен ракав блузи

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Материјал】 ?? - кошулата направена со висококвалитетна ткаенина Ткаенината е мека, отпорна на абење и има добро задржување на топлината. Подготвен до допир и удобно за носење. Најдобро за есен и зима. 【Натпревар】 ?? 【Повод】?Модниот врв е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, одмор, патување, дружење, клуб, забава, датуми. 【Упатство за перење】 ?? - машина или миење на рацете во ладна вода. Те молам, не бели. 【Големина】 - ?? Ние силно предлагаме да ги преземете мерењата на вашето тело. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте не без двоумење. Облека 3/4 ракав, размачкана пука со ребрести врвни, долги случајни есенски зимски пакет за жени скелет долг V вратот од летната блуза исмејувајте го пулвер од рамото кратко совпаѓање Денот на благодарноста, женскиот џеб шифон, без цврста боја цврста боја лабава целосна блузи, топи Туники за џемпери, џемпери, џуџиња, качулка за ракави Џемпери со мала тежина, мајчинство V-вратот удобно 4-пакувано чипка bellвонче долго/кратко и без ракави лажичка породилна туника против вратот со долги ракави патенти кошули случајни медицински сестри блузи. Нередовни полни цела година плетени за печатена маица крпеница жени пролет Основна мода кратка балон панел RAGLAN ракави за ленти надолу по Полка точка, проточна цврста боја Бизнис Слатка и Пом Леопард, фенси-копче-надолу темперамент, ладно рамо, V-вратот, пријатна преклопна плеска Влечење шифонски туники дами сатенски лак хеланки и џебови дама џемпери маици маици фустани фустани со џемпери со долги ракави странични сплит ленти2022 жени лето леопард шифон блузи. Предупредувајќи се дека се повторно забавни гради рака половина патент лапел дами раглан качулка ветер јакна женски печати тунични врвови, обични трендовски маици со долг ракав, екипаж-вратот секси плетени трендовски цврсти маици женски долги ракави 1/4 патент против вратот од рамо преголем плетен пулвер џемпер на врвни жени Боја блок џемпери стојат врвови од јака туника со џебови џемпери копчиња, екипаж на екипаж, кошули со долги ракави, џемпер кучиња екипа блуза каузална кошула мода преголема класична женска снегулка графички празници. Информации за артикалот : Тип на ставка : кошули, врвови, блузи, маички врвови Тип : Обичен, класичен материјал : полиестер, рајон, спандекс, шифонски ракав Должина : Долг ракав или 3/4 ракав Модел Тип : Кариран, боја блок, цврсто, печатење , Цветно печатење, ленти, полкови точки на Seanson : Цела година Еластичност : Средна еластичност Материјал : Кошулата е направена со висококвалитетна ткаенина, мека, пријателска за кожата и издржлива ткаенина за удобно носење и лесна нега.