Класична блуза за спојување за жени со долг ракав Фестивал на скијање, топла блуза Проверена со џебови Полиестер
  • Неодамнешно

Класична блуза за спојување за жени со долг ракав Фестивал на скијање, топла блуза Проверена со џебови Полиестер

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Материјал : мека, удобна и дише, доволно издржлива за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната и е во согласност со вашата кожа Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина пред да ја купите. Големината е кинеска големина, а не големина. Проверете ја нашата табела со големина на последната слика што треба да ја изберете. ? Натпревар : Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно мора да има во вашата гардероба. Можете да го носите скоро за сите дури!. ? Повод : Обичен/дневен/работа/забава/стил на плажа/празник. Добра за есен и зима. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Поставена памучна обвивка. Повлечете го затворањето. ? Дизајн : обичен стил, поприроден и поубав, разновиден стил, долги ракави, едноставен стил, истакнување на добра фигура, за да се постигне совршен ефект на дизајн на само-култивирање, да ве натера да изгледате добро и удобно кога се релаксирате. луѓе во форма на тело, уникатен стил, прават да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. sweatshirt graphic sweatshirts crewneck graphic women sweatshirt sweatshirts graphic women vintage sweatshirts woman women vintage sweatshirts oversize women sweatshirts oversized sweatshirts vintage oversized vintage sweatshirt for women women's crewneck sweatshirts oversized hoodie graphic sweatshirt for womens oversized y2k pullover women oversized sweatshirt womens pullover y2k y2k sweatshirts for women crewneck женски џемпери за џемпери. лесен качулка по поштенски качулка светло розова качулка, симпатична екипаж, џемпер, пулвер, боја, бокли, пеперутка, дух, дуксето срце, худи со тешка категорија, женски џемпери женски дуксери по поштенски качулки, темно зелена дуксерка, светло сина маица За жени тренингот худи за жени обични џемпери руно качулка со дуксери за џоди. sweatshirt red crewneck oversized sweatshirts for women vintage black crop sweatshirt sexy hoodies for women womens double hooded sweatshirt gray women sweatshirt womens sweatshirts graphic gothic hoodie for women womens crewneck graphic sweatshirt lace up sweatshirts for women sweatshirt womens hoodie womens printed sweatshirts sweatshirt for girls gothic shorts pink Худли y2k преголеми екипи на екипажот Гроздобер екипи за тинејџери долги џемпери за жени. crewneck y2k butterfly hoodie women hoodies graphic oversized zip up sweatshirt vintage oversized crewneck sweatshirt vintage sweatshirt crewneck hoodies oversized graphic sweatshirt with butterfly for women women oversized graphic hoodies women y2k sweatshirt oversized womens butterflies hoodies y2k oversized long sleeve e girl sweatshirt graphic women crewneck sweatshirt vintage sweatshirt За жени жени џемпери графички жени екиписки графички жени.