Hioinieiy Women's Scrunch Ruched Butting Подигнување плен за подобрување на хеланки со високи половини, притиснете ги јога панталони со џебови
  • Неодамнешно

Hioinieiy Women's Scrunch Ruched Butting Подигнување плен за подобрување на хеланки со високи половини, притиснете ги јога панталони со џебови

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бегалки за пливање за слабеење на стомакот со висок дизајн на половината Изматете го задник за да го обликувате вашиот плен. Gusset croth за да сквотирате доказ и да избегнете пети на камили беспрекорни високи половини Избегнувајте пети на камили. Совршен за спорт, јога, тренингот, салата, вежбање, фитнес, трчање или секојдневно носење. XS одговара (САД 0-2)- половината : 24,4 ", колкови : 29.1", должина : 34,6 ". S Fits (US 4-6)- Полови : 26.0", колкови : 30,7 ", должина : 35. M се вклопува (САД 8-10)- половината : 27,6 ", колкови : 32.3", должина : 35. L Fits (нас 12-14)- половината : 29.1", колкови : 33.9 ", должина : 35,8". XL се вклопува (САД 16-18)- половината : 30,7 ", колкови : 35,4", должина : 36. Полиестер и спандекс. Направено во САД или увезени. Повлечете го затворањето. 0-2); S (САД 4-6); M (САД 8-10); L (САД 12-14); XL (САД 16-18). Карактеристики : здрава спортска ткаенина, анти-сочувство, дишење, брзо Суво, влага, супер удобно и затегнување, панталони за јога од задникот. , Фитнес, обичен, травал, тренингот што работи за лифт на задниот дел од задникот на одмор итн. Сите исполнети со, брзо испорака, можат да изберат пристигнување на втор ден. Полиестер и спандекс. Направено во САД или увезени. Повлечете го затворањето. : Xs (САД 0-2); S (САД 4-6); m (САД 8-10); L (САД 12-14); XL (САД 16-18). Карактеристики : здрава спортска ткаенина, анти-тревога , Дишење, брзо суво, влага, супер удобно и затегнување, панталони за јога за задник.