Дрино рамен бејзбол капа - измиен потресен памук гроздобер воена армија стил голф -капа за мажи и жени
  • Неодамнешно

Дрино рамен бејзбол капа - измиен потресен памук гроздобер воена армија стил голф -капа за мажи и жени

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Д Затворање на прстенот. Само миење на рацете. ⊙уничен дизајн⊙ Дрино измиено потресен воен стил рамно горе сончево капаче. Ова е капа што можете да ја носите во текот на целата година. ⊙ Компорен носат ⊙ памучен материјал, дишење, мека, мала тежина. Капа што можете да ја носите долго време. - Облик на облик ⊙ Станот на рамен врв може да ја обликува вашата контура на лицето, ве тера да изгледате подобро. ⊙size⊙ m погоден за 22-23,5 инчи (56-59 см) Големина на главата; XL Погоден за 23.3-24,4 инчи (59-62 см). ⊙Best Servises⊙ 30 дена без заштита од пари не-прашални пари од Дрино. Загрижете се бесплатно набавка.