Lamincoa женски воздух чевли за трчање атлетски жени патики кои не се лизгаат женски тениски чевли
  • Неодамнешно

Lamincoa женски воздух чевли за трчање атлетски жени патики кои не се лизгаат женски тениски чевли

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гума+ѓон на перница на воздухот Мерки на платформата приближно 0,50 ". Гума од надворешна плоча : женските чевли за трчање се изработени од филон ѓон со високи еластични гумени блокови, кој има добри анти-твитисти, отпорни на абразија и анти-лизгачки перформанси, ја подобруваат безбедноста додека вашите активности. : Нашата атлетска патика со перница за воздух обезбедува ефект на амортизација и поддршка за нозете, да го ослободи притисокот на одење и трчање. Отстранлив влошка : Надградбата на табаните може да се извадат за миење и сушење на воздухот, или брзо да се заменат со други тастани. Дизајн на ткаенина од мрежа : Дизајн на ткаенина од мрежа : Дизајн на ткаенина од мрежа : Дизајн на ткаенина : The tennis shoes using knitted mesh upper which is fine breathable,soft.Slightly-stretch vamp prevent your feet from being over heated,makes them more comfortable and lightweight.