Mangmao жени y2k панталони y2k облека падобран панталони со високи панталони со половини со џебови трендовски буги џемпери
  • Неодамнешно

Mangmao жени y2k панталони y2k облека падобран панталони со високи панталони со половини со џебови трендовски буги џемпери

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на влечење. 【Материјал】 100% полиестер. Оваа буги панталони за патеки Y2 K користејќи премија ткаенина, лесна и дише. 【Дизајн】 Затворање на падобран панталони со пригодни странични џебови, лабава фитинг, панталони со трендовски панталони, еластични панталони со високи половини. 【Совпаѓање】 Пари ги овие панталони со карго-панталони со нешто во вашиот плакар, како што се врвовите на земјоделските култури, основните маици, ладни јакни, дуксери, џемпери. 【Повод】 Широки џемпери со нозе со совршена должина, ве тера да изгледате потенок, исто така може да се носи лесно над вашите хеланки за теретани. Погоден за спорт, исто така за секојдневно секојдневно носење. 【Совети】 Машината за перење; Проверете ја нашата табела со големина за да одговара на вашата големина пред да ја поставите вашата нарачка.