Womenенски тренингот на Jhsnjnr Skorts Skorts Scorts со шорцеви со висока половината атлетска плетена тениска здолниште
  • Неодамнешно

Womenенски тренингот на Jhsnjnr Skorts Skorts Scorts со шорцеви со висока половината атлетска плетена тениска здолниште

DEN 1139.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% полиестер, 15% спандекс Затворање на патент. Машинско миење или миење на рацете. Скартки за жени, со затегнати внатрешни кратки кратковиди. Ве даваат удобност и безбедност, без страв од изложеност. Различниот дизајн ве прави повеќе пријатни кога правите спорт. Плетирани здолништа за жени, со 3 џебови.2 Странични џебови на внатрешни шорцеви за телефон и топка, 1 џеб од заден патент од надворешно здолниште за картички и клуч. Посветете го поуправно за вас. Карактеристики : Полиестер и спандекс. Тежина и дишење. Прилики : Тениското здолниште е добра чио за тренингот, голф, тенис, бејзбол, трчање, танц, искачување, плажа, дневно носење, итн. Упатство за нега : машинско миење или миење на рацете. Програма белење за да избегне оштетување на Skort.hang или линија да се исуши. Плетирани од двете страни на грбот на здолништето. Здолниште од А-линија со мини должина. Изберете од темни и светли бои и цветни обрасци. Q1 : Дали се вртат половината или шорцевите?. А1 : Тоа е здолниште со еластична широка лента и шорцеви со висок удар, и двајцата не се лесни за навивање.