Република Хартвик колеџ Хоукс Мама руно дуксери за дуксери
  • Неодамнешно

Република Хартвик колеџ Хоукс Мама руно дуксери за дуксери

DEN 751.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Унисекс машка големина : мала, средна, голема, x-голема, xx-large. Погледнете во табелата со големина. Бои : Погледнете ги достапните опции. Намалено пилинг и помек предиво од воздушно-џет. 1x1 јака од атлетско ребро и манжетни со спандекс. Лого на колеџ дигитално печатено во САД. Официјално лиценцирана од Облека на Република В. Лого на колеџ дигитално печатено во САД. Официјално лиценцирана од Облека на Република В. Одлична идеја за облека за облека и облека за NCAA за членови на семејството на студенти од колеџ, дипломирани студенти од колеџ, навивачи на колеџ спортови, тимови, тренери, родители и пријатели! Носете го вашиот семеен дух во кампусот, семејни настани и спортски игри. Врвен подарок за колеџ за прилики како обединувања, Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката, ориентацијата, отворената куќа, салата, вежбање, секојдневно носење, празници, родендени и многу повеќе. Добијте еден за сите во славата!. Колеџот за колеџ во републичкиот колеџ за руно худи -дуксери го карактеризира зборот „мајка“ со разнобојно дигитално печатено лого на колеџот на вашето дете. Оваа џемпер со качулка со качулка од пулвер е исклучително мека и удобна со џебови. Одлично за мајки, родители и алумни, овие опуштени џемпери со качулка од руно ги покажуваат училишната гордост и тимскиот дух! Само изберете ја вашата големина и додека сте на тоа, добијте и совпаѓање на качулка за тато.