Чевли за вода за вода за мажи на Мерел, хидро тркач
  • Неодамнешно

Чевли за вода за вода за мажи на Мерел, хидро тркач

DEN 1012.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени во САД или увезени Мерки за потпетица мерки приближно 1 ". Ева горниот дел за чистење и олеснување на Ева школка за лесна и флексибилна фитлива мрежа што може да се дише 100% рециклирана интегрирана интегрирана ева -пена во лесна висока реакција EVA пена за стабилност и удобност Мерел леплива гумена гума од надворешната страна мелодии секоја надворешна страна со трајна тракција што се фаќа кога и каде ви треба. Направено во САД или увезена. Пета мери приближно 1 ". EVA upper for cleaning and ease EVA shell for a lightweight and flexible fit Breathable mesh lining 100% recycled integrated EVA foam insole Lightweight high rebound EVA foam midsole for stability and comfort Merrell sticky rubber outsole tunes each outsole with durable traction that grips when and where you ми треба. Изгледајте добро без да забавите. Изградена со Ева школка за лесен и флексибилен вклопување, Hydro Runner е совршен избор за да остане кул во зафатените денови.