Лето Нов V-врат позиционирање цвет со краток ракав фустан мода жени
  • Неодамнешно

Лето Нов V-врат позиционирање цвет со краток ракав фустан мода жени

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен фустан за паѓање е истегнат, свилен, мек и проток, без намалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Puff Sleeve Dress Wrap Dress For Women Plus Size Dress Fall Dresses For Women 2023 Graduation Dress Birthday Dress White Sweater Dress Black Dress For Women Smocked Dress Women Midi Dress Nursing Dress Black Dress For Women Slip Dress Party Dress Vintage Dress For Women Tank Dress Party Dress Beach Фустани кошули за фустани за жени елегантни фустани за жени разнежни колци мини фустан жени сатен против вратот долг ракав мини фустан j curley продавница за венчавки гости фустани слаби коктел фустан. Sweater Dress For Women Casual Dresses For Women Dress With Underneath Girls Easter Dress Hawaiian Dress Tank Dress Boho Dress Sweater Dress For Women Wrap Dress For Women Tulle Dress Women Long Black Dress For Women Golf Dress Beach Dress Womens Black Dress Sweater Dress For Women Plus Size Church Фустани за жени 2023 година фустани на плажа за жени венчавки гостински фустан жени зимски џемпер долг сплит џемпер облечен обичен есенски фустани за жени секси секси долги ракави со кошпил. T Shirt Dress Wedding Guest Dresses For Women Dress With Underneath Sweater Dress For Women Black Leather Dress Women's Casual Dresses White Sweater Dress Green Mini Dress Maxi Dress For Women Plus Size White Sweater Dress Red Mini Dress Long Sleeve Black Dress Midi Dresses For Women Black Dress For Womenените џемпер фустан рушени фустани за жени жени со долги ракави фустан од вратот, печатен фустан за жени секси светла свила жени облекуваат формални фустани за свадба гостин есен 2023 година исечена страна. Фустан од џемпер за жени Велигденски фустан за жени празнични фустани за жени 2023 година женски велигденски фустан миди фустани за жени црвени фустани за жени секси девојки велигденски фустан в Valentубените фустан фустан за жени за жени за фустан фустан фустан со цвеќиња од цвеќиња фустан фустан за жени високи фустани за жени Безобразен фустан атлетски фустан со вграден во краток џемпер фустан проток црн фустан за жени плус големина бохо цветен фустан фустан сатен гроздобер регенс фустани со долги ракави печатени.