Вежбање кошули за жени со кратка ракав лесен V врат за танцување јога врвови
  • Неодамнешно

Вежбање кошули за жени со кратка ракав лесен V врат за танцување јога врвови

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Атлетска ткаенина : Кошула за трчање е направена од професија атлетска ткаенина, лесна и четиринасочна истегнување, израмнете ја флексибилноста додека вежбате Дишејќи : Со високо ниво на технологија за набивање пот и не-ограничено вклопување, ќе доживеете високо ниво на дишење додека тренингот, особено активности на отворено. Останете подалеку од топлина и леплива. Брза сува технологија : Кул и истегнат материјали обезбедуваат најдобро спортско искуство за да ве одржат свежо и активно за време на вашите дневни активности на отворено. Обичен и трендовски : Дизајн со тенок крива на половината и трендовски заоблен полите, не само што обезбедува дополнителна покриеност за стомакот и колковите, исто така, покажуваат и проточна студена вибрација во овој секси V врат. Лесно за совпаѓање : Симпатична избор на боја и стил на проток, лесен за совпаѓање со нозе, кратки, фармерки и какви било панталони, изграден каузален моден изглед. Секси V деколте. Криви дизајн на полите. Облик на кривата на половината. Теренска лесна кошула. Активни врвови на јога. Пешачење проточна маица. Вклучување на кошулата за влага. Врво на спортски врвови на отворено. Повлечете го затворањето. [Атлетска ткаенина] : Кошулата со краток ракав за жени е изработена од перформанси Атлетска ткаенина, врвовите на потдањето на пот има мазно и светло чувство против вашата кожа, што го олеснува да се движите наоколу. Дополнителна вентилација, врвот на тренингот со ниска должина на колкот е совршен за да се совпадне со хеланки и шорцеви, уникатни тенок-ваист-лисја го обезмачуваат вашето тело во форма. [Едноставноста и опуштената] : Оваа лабава обична кошула е дизајнирана за секојдневно носење и лесно може да се спари со хеланки/шорцеви/здолништа/панталони/фармерки, исто така и совршен слој за ладно време. [Флексибилност] : Воздухопловните тренинзи за жени кои одговараат на разни спортови на отворено, кошула што ја гуши од пот, додајте просторија за маглана рака, уживајте во испотено вежбање во оваа удобна атлетска кошула. Кошули за тренингот за жени/ врвови за теретани за жени/ врвови за тренингот со краток ракав за жени/ жени маици лабави вклопување/ женски врвови за вежбање/ јога кошула/ атлетски врвови за жени/ врвови за јога, спортска кошула што дише дише. Повлечете го затворањето. [Атлетска ткаенина] : Кошулата со краток ракав за жени е изработена од перформанси Атлетска ткаенина, врвовите на потдањето на пот има мазно и светло чувство против вашата кожа, што го олеснува да се движите наоколу. Дополнителна вентилација, врвот на тренингот со ниска должина на колкот е совршен за да се совпадне со хеланки и шорцеви, уникатни тенок-ваист-лисја го обезмачуваат вашето тело во форма. [Едноставноста и опуштената] : Оваа лабава обична кошула е дизајнирана за секојдневно носење и лесно може да се спари со хеланки/шорцеви/здолништа/панталони/фармерки, исто така и совршен слој за ладно време. [Флексибилност] : Воздухопловните тренинзи за жени кои одговараат на разни спортови на отворено, кошула што ја гуши од пот, додајте просторија за маглана рака, уживајте во испотено вежбање во оваа удобна атлетска кошула. Кошули за тренингот за жени/ врвови за теретани за жени/ врвови за тренингот со краток ракав за жени/ жени маици лабави вклопување/ женски врвови за вежбање/ јога кошула/ атлетски врвови за жени/ врвови за јога, спортска кошула што дише дише.