Milumia Crisscross Crisscross Back Sports Sports Bras Беспрекорен средна поддршка јога градник
  • Неодамнешно

Milumia Crisscross Crisscross Back Sports Sports Bras Беспрекорен средна поддршка јога градник

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% најлон, 10% спандекс Лесна ткаенина е истегната, мека и удобна за носење. Карактеристики : Criss Cross, Spaghetti Strap, средна поддршка, лесна, отстранлива подлога, обична. Повод : Добар избор за спорт, тренингот, јога, активна облека, трчање, теретана, обука, џогирање, секојдневно носење. Упатства за нега : Машинско миење, не исушете чисто. Погледнете ја последната слика или мерењето на големината подолу пред да нарачате. Табела со големина (Мерење на производот) : Мала : Должина : 11,8 ", биста : 28.0", под-подрачје : 23.6 "Средна : Должина : 12.4", биста : 29,5 ", под-под-буквата : 25.2" Голема : должина : 13.1 ", под-подрачје : 26.