Агсем облека со две парчиња за жени лето V вратот маица врвови за велосипедисти шорцеви за вежбање спортски тренер
  • Неодамнешно

Агсем облека со две парчиња за жени лето V вратот маица врвови за велосипедисти шорцеви за вежбање спортски тренер

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека и удобна ткаенина : Направено од полиестер и спандекс, материјал за дишење и мека текстура Погодно за носење во сите сезони. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Карактеристики】 : 95polyester+5%спандекс, совршен истегнување, лесен , дишење, совршен и кул за летно носење. 【Облека од 2 парчиња】 : Сет на цврста маичка со маици + шорцеви за велосипедисти. Слаби еластични влакна, модни две парчиња Outfis за жени се дизајнирани со секси V врат, маица со кратки ракави, шорцеви со високи половини, од суштинско значење за поставување на дневни животни атлетски шорцеви. 【Моден стил】 : Лабавите обични врвови можат да се спарат со здолништа, хеланки, фармерки, патики, сандали, очила за сонце и капи. Шорцеви со високи велосипедисти може да се спарат со маици, јакни, кошули тексас јакни или обични врвови. Како да одговарате на сите изгледаат добро. 【Прилики】 : Погоден за тренинг, секојдневно излегување, носење клуб, забава, датум, шопинг, улично носење, носење на плажа, трчање,. Совети за облека】 : Кога миете, ве молиме ставете ја во торба за перење за да спречите деформација, можете да измиете во ладна вода. Мека и удобна ткаенина : Направено од полиестер и спандекс, материјал за дишење и мека текстура. Погодно за носење во сите сезони. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Карактеристики】 : 95polyester+5%спандекс, совршен истегнување, лесен , дишење, совршен и кул за летно носење. 【Облека од 2 парчиња】 : Сет на цврста маичка со маици + шорцеви за велосипедисти. Слаби еластични влакна, модни две парчиња Outfis за жени се дизајнирани со секси V врат, маица со кратки ракави, шорцеви со високи половини, од суштинско значење за поставување на дневни животни атлетски шорцеви. 【Моден стил】 : Лабавите обични врвови можат да се спарат со здолништа, хеланки, фармерки, патики, сандали, очила за сонце и капи. Шорцеви со високи велосипедисти може да се спарат со маици, јакни, кошули тексас јакни или обични врвови. Како да одговарате на сите изгледаат добро. 【Прилики】 : Погоден за тренинг, секојдневно излегување, носење клуб, забава, датум, шопинг, улично носење, носење на плажа, трчање,. Совети за облека】 : Кога миете, ве молиме ставете ја во торба за перење за да спречите деформација, можете да измиете во ладна вода.