Yonique жени едно парче костим за пливање за капење Гроздобер костум за капење на костими за капење
  • Неодамнешно

Yonique жени едно парче костим за пливање за капење Гроздобер костум за капење на костими за капење

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

82% најлон, 18% спандекс Затворање на тока. Костими за капење на едно парче : Ова ретро костим за капење е едно парче, сјае со заоблени брчки и детали за пресврт, што ве прави да се истакнувате од толпата. Костуми за капење на стомакот за контрола на стомакот : ласкавиот дизајн на разузнавање помага да се скрие стомакот, што е многу погодно за жени со стомак. Симпатична костум за капење со вграден градник : Не-отпуштените меки обликувани чаши и прилагодливи ленти за рамо можат да ви обезбедат многу добра поддршка за градите. Овие внимателни дизајни се лесни за носење и имаат ефект на притисок. Комплет за капење со целосна покриеност за жени : Едно парче костим за капење обезбедува класична покриеност за стомакот и копчињата. Тоа е соодветен избор за забави на плажа, базени, меден месец и други прилики. Големина : Ние специјално дизајниравме различни големини на САД : S (САД 4-6), М (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16).