Панталони со џемпери поставени бронзени печатени држачи за панталони со панталони за топла тренерка поставена машка облека
  • Неодамнешно

Панталони со џемпери поставени бронзени печатени држачи за панталони со панталони за топла тренерка поставена машка облека

DEN 752.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја како етикетирана Костумите за мажи и панталони се дизајнирани со бронзени отпечатоци, а меките панталони ве прават да изгледате млади. Sweetshirt има стенд-ап јака за да го заштити вратот од студот во студените денови. Машка кошула и костуми за панталони се задебелени, со што оваа џемпер и панталони одговараат многу топло. Ременот може да се користи за прилагодување на обемот на половината. Костумот за спортска облека е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, мек, дише и удобен за носење. Функционална работа Пант, нормално облечете, добро изработени панталони, вклопуваат совршени, вистинити за големината, удобноста, ладните џемпери за автобуси на деловни активности во секоја пригода. Тешки, удобни панталони по добра цена. Може да се изберат пет големини од, m, l, xl, 2xl, 3xl, 4xl. Овој сет за панталони за џемпери е погоден за патување, спорт, датира, шопинг, канцеларија и слично. Панталони за џемпери Поставете материјал : Полиестер Стил : Моден пол : Мажи Вид Тип : Редовна половината : Вид на јака од половината Тип : Стенд јака ракав Должина на ракави : Долги ракави Панталони Должина : Долги панталони Сезона : Пролет, есенски карактеристики : Бронзинг печатено, џебови, патент. Големина : XL, рамо : 46,5cm/18.3 ", Должина : 68cm/26.8", биста : 110см/43.3 ", ракав : 63,5 см/25" (приближно.) Големина : 2xl, рамо : 48cm/18.9 ", должина : 70cm/27.6 ", биста : 114cm/44.9", ракав : 65cm/25.) Големина : 3xl, рамо : 49,5см/19,5", Должина : 72см/28.3 ", Биста : 118см/46,5", ракав : Бр.2 "(приближно) Големина : 4xl, рамо : 51cm/20.1", должина : 74cm/29.1 ", биста : 122cm/48.1", ракав : 68cm/26. Земја како етикетирана. Костумите за мажи и панталони се дизајнирани со бронзени отпечатоци, а меките панталони ве прават да изгледате млади. Sweetshirt има стенд-ап јака за да го заштити вратот од студот во студените денови. Машка кошула и костуми за панталони се задебелени, со што оваа џемпер и панталони одговараат многу топло. Ременот може да се користи за прилагодување на обемот на половината. Костумот за спортска облека е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, мек, дише и удобен за носење. Функционална работа Пант, нормално облечете, добро изработени панталони, вклопуваат совршени, вистинити за големината, удобноста, ладните џемпери за автобуси на деловни активности во секоја пригода. Тешки, удобни панталони по добра цена. Може да се изберат пет големини од, m, l, xl, 2xl, 3xl, 4xl. Овој сет за панталони за џемпери е погоден за патување, спорт, датира, шопинг, канцеларија и слично. Панталони за џемпери Поставете материјал : Полиестер Стил : Моден пол : Мажи Вид Тип : Редовна половината : Вид на јака од половината Тип : Стенд јака ракав Должина на ракави : Долги ракави Панталони Должина : Долги панталони Сезона : Пролет, есенски карактеристики : Бронзинг печатено, џебови, патент. Големина : XL, рамо : 46,5cm/18.3 ", Должина : 68cm/26.8", биста : 110см/43.