Dsfeoigy цврста боја со качулка, костум со две парчиња унисекс со долги ракави, еластични панталони за половината поставена улична облека
  • Неодамнешно

Dsfeoigy цврста боја со качулка, костум со две парчиња унисекс со долги ракави, еластични панталони за половината поставена улична

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластична Со цврста боја и дизајн на влечење, овој сет за панталони со качулки ве прави да изгледате толку младешки и активни. Getе се извлечете од студот и ќе се чувствувате топло во сите студени денови кога ќе ги носите поставените панталони за џемпери. Со дизајнот на предниот џеб, овој сет за панталони за џемпери може да ја направи раката да се чувствува топла. Направено од висококвалитетен полиестерски материјал, сет на панталони за џемпери унисекс е мека, дише и удобно за носење. Модни панталони за џемпери сет е погоден за секојдневно носење, канцеларија, забава, одмор, слободно време и слично. Со цврста боја и дизајн на влечење, овој сет за панталони со качулки ве прави да изгледате толку младешки и активни. Getе се извлечете од студот и ќе се чувствувате топло во сите студени денови кога ќе ги носите поставените панталони за џемпери. Со дизајнот на предниот џеб, овој сет за панталони за џемпери може да ја направи раката да се чувствува топла. Направено од висококвалитетен полиестерски материјал, сет на панталони за џемпери унисекс е мека, дише и удобно за носење. Модни панталони за џемпери сет е погоден за секојдневно носење, канцеларија, забава, одмор, слободно време и слично. Со цврста боја и дизајн на влечење, овој сет за панталони со качулки ве прави да изгледате толку младешки и активни. Willе се извлечете од студот и ќе се чувствувате топло во сите студени денови кога ќе го носите овој кадифен обвивка за џемпери. Поставувањето на панталони за џемпери може да ја направи раката да се чувствува топла. Изработено од висококвалитетен полиестерски материјал, сет на панталони за џемпери унисекс е мек, дише и удобно за носење. Има 5 големини од, m, l, xl, 2xl, 3xl.fashion Сет за панталони за џемпери е погоден за секојдневно носење, канцеларија, забава, одмор, време за слободно време и така натаму.