Rhinestoneash 70 -ти роденденски украси жени - 70 -ти роденденски саш за жени - 70 -ти роденденски подароци за жени
  • Неодамнешно

Rhinestoneash 70 -ти роденденски украси жени - 70 -ти роденденски саш за жени - 70 -ти роденденски подароци за жени

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Направени во САД и увезени. ЕКСКЛУЗИВНО : Дизајн на кристал ринестон! 70 -тиот роденден девојче заслужува да се чувствува чудесно на нејзиниот посебен ден. Оваа „70 и сè уште се случи“, Саш ќе ја издвои од толпата!. Квалитет : Премиум Сатен Саш! Носете го со омилениот забавен фустан или стилизирајте го со фармерки и резервоарот, 70 и сè уште го натераа да се одвива со појас ќе изгледа неверојатно или на начин. Ова не е парче лента. Совршено вклопување : Овој сатен -сатен со двоен слој е широк 30 "долг x 4"! Нашите појаси се дизајнирани да се виткаат совршено низ телото. Роденден што таа нема да го заборави!. Кликнете на „Додај во количка“ сега! Овој роденденски појас е совршен за слики и ќе биде чувар на специјалниот ден. Роденденската девојка ќе има многу смеа и сигурно ќе ги сврти главите во „70 и сè уште го започна тоа“.