Columbiaенски женски скриен засолниште со долг ракав
  • Неодамнешно

Columbiaенски женски скриен засолниште со долг ракав

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% памук, 20% рајон, 20% полиестер Повлечете го затворањето. Машината за миење. Мека мешавина од памук : Направено од единечен дрес памук, полиестер и мешавина од рајон - нашиот скриен засолниште со долг ракав, нуди природна мека удобност што се движи со вас. Забавна графичка мета : Оваа забавна графичка мета има асортиман на пријатели со крзнени капаци, во голем број на бои-сигурно ќе се вратите за повеќе. Активно вклопување : Наменето за целогодишно носење, оваа маица е исечена за активна женствена силуета што обезбедува удобен опсег на движење. Разновиден главен дел : Совршен за работа, кампување или само дружење дома, оваа маичка може да се носи самостојно, или да формира одличен основен слој до мноштво облека со ладно временски услови. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготрајна кошула што сигурно ќе ја уживате за следните сезони. Ултра мека мета што ќе сакате да ја носите, направена од мешавина од памук со удобност. Оваа кошула доаѓа во голем број на графики и бои со крзнени пријатели. Направено од единечен дрес; 60% памук, 20% полиестер и 20% мешавина од рајон што нуди удобно давање и се чувствува убаво на кожата.