5 пакувања: Кошули за тренингот за суво вклопување, атлетски салата за кратки ракави, маички за дами активни долги масовни масони
  • Неодамнешно

5 пакувања: Кошули за тренингот за суво вклопување, атлетски салата за кратки ракави, маички за дами активни долги масовни масони

DEN 559.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 88% полиестер, 12% спандекс. Дизајнирано во САД, увезени. Повлечете го затворањето. Мултипак : Активни кошули за теретани за жени комбинира стил, удобност, вклопување и перформанси - овозможувајќи ви да останете удобни и да изгледате добро во текот на целиот ден. Влаганост на влага : Лесна женска ткаенина за сушење на ткаенини за да ви помогне да останете свежи и ладни низ кој било спорт. Мека и удобна : Полиестерска технологија за дишење на полиестерска ткаенина со 4-насочно истегнување нуди поширок спектар на движење без да се разгледува или трие. Лабаво вклопување : Врвовите на жените со порелаксирано сечење со меко, ладење чувство. Ископување на вратот со етикета без ознака за максимална удобност. Рефлексивни точки на грб. Активна облека : Трежби за тренингот за потписи за жени поставени совршени за спорт, јога, вежбање, трчање, работа или секојдневно носење.