Sports Sports Sports Bra | Трип Хаус
  • Неодамнешно

Sports Sports Sports Bra | Трип Хаус

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс. Спортски градник. Двоен слоевит преден панел, ремени на тркачот. 90% полиестер 10% спандекс. Табела со големина : XS : (28 C, 30 B, 32 A) S : (30 C, 32 B, 34 A) M : (32 C, 34 B, 36 A) L : (34 D, 36 C, 38 B) XL : (36 D, 38 C, 40 B) 2 XL : (38 DD, 40 D, 42 C) 3 XL : (40 DD, 42 D, 44 C) 4 XL : (42 DDD, 44 DD, 46d). 90% полиестер, 10% спандекс. Спортски градник. Двоен слоевит преден панел, ремени на тркачот. 90% полиестер 10% спандекс. Табела со големина : XS : (28 C, 30 B, 32 A) S : (30 C, 32 B, 34 A) M : (32 C, 34 B, 36 A) L : (34 D, 36 C, 38 B) XL : (36 D, 38 C, 40 B) 2 XL : (38 DD, 40 D, 42 C) 3 XL : (40 DD, 42 D, 44 C) 4 XL : (42 DDD, 44 DD, 46d).