RBX Активен женски градник на градник Вентилирана салата за тенк за јога со врвен градник со полица за полици
  • Неодамнешно

RBX Активен женски градник на градник Вентилирана салата за тенк за јога со врвен градник со полица за полици

DEN 350.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето. Машинско миење, смалете го суво ниско или лежено рамно на суво. Вграден градник за ниска поддршка за поддршка со отстранлив подлога за ултра разноврсен градник на градник што можете да го носите насекаде. Нежните ткаенини за истегнување се лесни и дишат. Редовна должина и вклопувајте со малку обликувана силуета за ласкав изглед. Подобрена дишење со дизајн на отворен бек за да ви помогне да се олади. Разновиден активен резервоар врвен совршен за носење сам или положување, може да се носи со вашите омилени хеланки за трчање, јога и други вежби, или со пар фармерки за модни облеки, секојдневно секојдневно носење, лов и многу повеќе. Повеќе од 10 години, RBX Active дизајнира и произведува квалитетна активна, спортска облека, облека за вежбање, облека за теретани, атлетска облека и облека за атлетиз. Со страста на RBX Active за активно живеење и нашите непоколебливи вредности, интегритет, иновации и тимска работа, создадовме облека што ви помага да настапите во вашиот потенцијал и пошироко, и по голема вредност. Едноставно кажано, RBX Active е бренд направен за оние кои сакаат активно да го живеат животот. Изградена врз концептот дека секој има право да се чувствува одлично за своето тело, RBX Active го направи наша мисија да обезбеди најдобра вредност, модерни, практични и инклузивни фитнес најважни работи и додатоци - достапни за сите.