Сметка за џемпер на вратот за тинејџерски девојки графички графички кошули со долги ракави џемпери на врвови за пулвер сиво
  • Неодамнешно

Сметка за џемпер на вратот за тинејџерски девојки графички графички кошули со долги ракави џемпери на врвови за пулвер сиво

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% мешавина од памук ? Продажба на дозвола за женски дуксери! ? (✈ Акции во САД 7-15 дена брза испорака! ✈). 【Мека ткаенина】 : 60%памук+40%полиестер. Кул стил, отпечатен во Лос Анџелес Калифорнија, ракав за лилјаци; обичен преголем џемпер на вратот на вратот. 【Стилски дизајн】 : Долг ракав, печатено писмо, екипаж, качулка, капка рамо, обична маичка. Направете кул модна изјава со жените џемпери. Поради, спортски и трендовски, привлечен, дизајн во трендовски печатење со букви, мекиот квалитет на потта ви дава одлична утеха за носење и завршете го опуштениот стил на џемпер. 【Карактеристики】 : Оваа естетска облека, падна џемпер, врвен блуза за печатење, графички вез, дуксери за жени, дуксери за тинејџери, слатки дуксери, маички за џемпери, естетски дуксери, џемпери во Калифорнија Лос Анџелес, трендовски џемпери, преголеми дуксери, САД, САД Womenените од џемпери, колеџ универзитетскиот стил во САД, џука, y2k худи. Слогански графички пуловер џемпер. Писмото на екипажот за печатење на џемпери на врвот на џемпери, џемпер на Раглан. Овој убав изглед е едноставно совршен!. 【Лесно за совпаѓање】 : Класик е одличен избор за зимскиот есен пролет ден! Ова е бурна верзија, многу е преголема парчиња да се вклопат најмногу. Без оглед на затворено или на отворено, и двајцата можат да ви донесат паметен стил и меки чувства за носење. Одличен избор е да носите тенок кошули внатре или слој со јакна, блејзер или палто за шик изглед!.