Comfortенски удобност Спортски градник Беспрекорен широк тренинг со ленти за јога градник за дишење секојдневен градник со отстранливи влошки s-6xl
  • Неодамнешно

Comfortенски удобност Спортски градник Беспрекорен широк тренинг со ленти за јога градник за дишење секојдневен градник со отстранливи влошки

DEN 76.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Еластично затворање. 【Дизајн】 Спортскиот градник е супер мек и многу удобен. Womenените градници направени од полиамид и еластан, истегнат и дише, удобно за цела сезона. 【Дише и удобно】 Тоа е лесен градник со влошки, кој е дизајниран да биде најудобниот градник за фитинг за жени од сите форми и големини. Ремени на рамото на рамото, затегнати и дише, плус големина S M L XL XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL. 【Повод】 Добар избор како подарок за lубовник. Ова е ултра-тенка затегната долна облека за дишење. Погодно е за дневно, дома, јога, спорт, одење, шопинг, секоја сезона. Може да се спари со јога панталони, џемпери, итн. Надворешниот слој може да биде кратки ракави, кошули или врвови на култури, итн. Погоден за која било возраст. 【Големина】 Големината работи мала, проверете ја табелата со големина пред да купите и изберете 1-2 големина нагоре. спортски градник најдобар спортски градник за градби, спортски градник, трки назад градник со високи влијанија, спортски градник плус големина спортски градник бел спортски градник висок поддршка спортски градник градски градник за спортски градник долг градски градник, поттикнат спортски градник, медицински сестри, спортски градски градници, црни спортски градник, најдобар спортски градник за големи гради за големи гради розов спортски градник еден рамо спортски градник градник висок врат градник градник јога градник за спортски градски градник компресија спортски градник поштенски предниот спорт градски градски градник за тинејџери црвен спортски градник секси спортски градник. Информации : Сезона : Четири сезонски пол : Womenенски пригода : Обичен , Дневен материјал : Памук, истегнување, стил на дишење : Обичен, дневно, референца за спортска големина : Големина : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 70-80см/27.