Поло-кошула за вселенска просторија за вселенска боја на Адидас
  • Неодамнешно

Поло-кошула за вселенска просторија за вселенска боја на Адидас

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на копчињата. Womenенски кратки ракави голф поло. Редовното вклопување е пошироко на телото, со права силуета; Мека, четиристрана ткаенина за истегнување за лесно движење. Поло јака со затворање со четири копчиња помага да се вентилира. Во облик на полите за целосна покриеност. Овој производ е направен со серија материјали за рециклирани високи перформанси. Замавнувајќи со доверба. Оваа женска кошула за голф адидас голф е направена со многу истегнување за целосна подвижност. Пика ткаенината му дава меко, лесно чувство.