Neufashion Criss Cross Cross Hat измие потресено сјајно мрежење женски бејзбол капа тато капа од коњчиња, неуредна пунџа камиони, коњџија поникап
  • Неодамнешно

Neufashion Criss Cross Cross Hat измие потресено сјајно мрежење женски бејзбол капа тато капа од коњчиња, неуредна пунџа камиони, коњџија

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук, полиестер Повлекување на затворање. Нов стил и бои : Крис крст назад, боја печатена боја , потресена измиена памук, сите памучни, сјајна верзија, разни бои за вашиот избор. Willе го најдете она што го сакате. Врвен квалитет : капачињата од мрежа/камионџии се 65% памук 35% полиестер. Лесна супер мека завршница. Исклучителен квалитет. Со цел да се здобијат со брзо зголемување на рангот на продажба, ние нудиме најконкурентна цена на пазарот. Не двоумете се да ги купите нашите производи. Одлично вклопување : една големина. Внатрешниот обем на оваа капа мери приближно 22 инчи, но може да се прилагоди за да се измери насекаде помеѓу 20 и 24 инчи, поставувајќи неколку различни големини на главата. Лесно е да се носи удобно со опашка од пони или неуредна пунџа. Дизајн на конска опашка : Големина на слот 3.5"; едноставно повлечете ја косата низ слотот и прилагодете се на посакуваниот стил, совршено за влечење на вашата неуредна пунџа или висока конска опашка. Прекрасна идеја за подароци : Совршен за еден ден во сонце, визир Пик Бил за УВ заштита од сонце, заштеда на време и удобен дизајн за слободно време. Тркачи, голфери, тенисери и какви било активности во затворен или на отворено. Одлично за сите сезони и обезбедува сенка додека трчате брзи грешки, маратони, уживајќи во активности на отворено со нашата капа за конска опашка. Памук, полиестер. Повлекување на затворање. Нов стил и бои : Крис крст назад, боја печатена боја , потресена измиена памук, сите памучни, сјајна верзија, разни бои за вашиот избор. Willе го најдете она што го сакате. Врвен квалитет : капачињата од мрежа/камионџии се 65% памук 35% полиестер. Лесна супер мека завршница.