Xbox Безжичен Контролер-Minecraft Creeper
  • Неодамнешно

Xbox Безжичен Контролер-Minecraft Creeper

DEN 1217.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подгответе се да креирате, истражувате и преживеете сопствена Авантура На Minecraft со контролорот На Ползавецот Minecraft, со иконскиот дизајн на зелениот Ползавец Добијте до двојно повеќе од безжичниот опсег од претходните контролори. АБКСИ копчиња со класичен Фонт На Minecraft. Текстура зафат за зголемена удобност;Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10. Вклучува Bluetooth технологија за игри На Windows 10 Парчиња и таблети. Подгответе се да креирате, истражувате и преживеете сопствена Авантура На Minecraft со контролорот На Ползавецот Minecraft, со иконскиот дизајн на зелениот Ползавец. Добијте до двојно повеќе од безжичниот опсег од претходните контролори. АБКСИ копчиња со класичен Фонт На Minecraft. Текстура зафат за зголемена удобност;Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10. Вклучува Bluetooth технологија за игри На Windows 10 Парчиња и таблети. Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов.