4 Парчиња 2200mah Батерии За Полнење За Xbox Еден Контролер Xbox Серија X|S Батерии Со Полнач Приклучок Полнач Станица За Xbox Серија X|S, Xbox Еден S/Еден X/Една Елита
  • Неодамнешно

4 Парчиња 2200mah Батерии За Полнење За Xbox Еден Контролер Xbox Серија X|S Батерии Со Полнач Приклучок Полнач Станица За Xbox

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● 2200 m AH Батерии За Полнење За Xbox One Контролер Xbox One батерии За xbox one контролер, доаѓа со 4pcs 2200mah батерии за полнење, работи за Вашите Xbox Серии X / S Xbox One/ Xbox One S / Xbox One X/ Xbox One елитни контролери 4 батерии со различна боја ви овозможуваат лесно да знаете што е целосно наполнето, а што не. €Брзо Полнење 1x полнач приклучок; 1x usb кабел . Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако ви треба помош за нашите производи.