Хелблазер #164 ВФ ; ДЦ стрип
  • Неодамнешно

Хелблазер 164 ВФ ; ДЦ стрип

DEN 79.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напишано Од Брајан Азарело Илустрирано Од Марсело Фрусин. Точка : Hellblazer #164 Издавач : Dc Покритие Уметник : Тим Бредстрит Писател : Брајан Azzarello Уметник : Марсело Frusin Приказни : Highwater, Дел 1 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.