Војна на ѕвездите: Евокс Викет Од Втората Сезона Оригинална Продукција Анимација Цел Со Заглавен Цртеж Од Лукасфилм б5543
  • Неодамнешно

Војна на ѕвездите: Евокс Викет Од Втората Сезона Оригинална Продукција Анимација Цел Со Заглавен Цртеж Од Лукасфилм б5543

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВОЈНА НА ЅВЕЗДИТЕ ЕВОКС ВИКЕТ ОД СЕЗОНАТА 2! Оригинална Продукција На Анимација Цел (со цртеж заглавен назад) Од 1985-1986 Лукасфилм И Нелвана Цртан Филм. Вклучува Галерија ЧАРЛС Скот КОА. Всушност се користи за правење цртан филм!. Матиран на 11 "х 14" (користејќи ги сите материјали без киселина). Евоките беа воведени, се разбира, Во ЕПИЗОДАТА НА ВОЈНА на Ѕвездите ШЕСТИ - Враќањето на Џедаите. И ова е прекрасно поставување на ќелии што се користат на екранот. За жал, цртежот е залепен на задниот дел од ќелијата. Хартијата е малку жолта. И ќе вклучиме ГАЛЕРИЈА ЧАРЛС Скот КОА. Ќе го монтираме ова прекрасно парче рачно насликана уметност во хартиена подлога без киселина, 4 слоја која има димензии 11 "х 14" - затоа само купете своја рамка и закачете ја во вашата домашна галерија. Забелешка : ние користиме само архивски / материјали без киселина при монтирање на вашите уметнички дела.