Свадбери за свадби Кир О'Донел Сликарство 8 x 10 инчи фотографија
  • Неодамнешно

Свадбери за свадби Кир О'Донел Сликарство 8 x 10 инчи фотографија

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерења : 8 x 10 инчи Нема дупки, рипчиња, солзи или свиоци. Одлично за кадрирање!. Оваа фотографија од 8 x 10 инчи е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не се прикажува и во состојба на нане. Нема дупки, солзи, рипчиња, свиоци или кој било друг дефект! На залиха и подготвени за испорака! Професионално печатено и подготвено за секоја приватна колекција. Совршен за кадрирање!.