Ленсман #6 ВФ ; Стрип За Вечноста | Последно Издание
  • Неодамнешно

Ленсман 6 ВФ ; Стрип За Вечноста | Последно Издание

DEN 79.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напишано Од Пол О ' Конор Илустрирано Од Тим Елдред. Напишано Од Пол О ' Конор. Илустрирано Од Тим Елдред. Точка : Ленсман #6 Издавач : Вечноста Покритие Уметник : Тим Елдред Писател : Пол О ' Конор Уметник : Тим Елдред Приказни : Пресметка Белешки : Конечниот Број; Б&В оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.