Kylie Minogue 8x10 Music Photo потпишана лично
  • Неодамнешно

Kylie Minogue 8x10 Music Photo потпишана лично

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

UACC регистриран дилер на автограм #192 100% автентични автограми загарантирани за живот. Обезбеден сертификат за автентичност (COA). Никогаш не продаваме „пред-печатени“ или фотографии генерирани од компјутер. На залиха и подготвени за испорака!. Секси блискост поза во сина боја против огледален под во бел фустан.