Andон Андерсон Семиноле ветер автентично потпишано автограмирано русокоса дрво целосна големина акустична гитара ЛОА
  • Неодамнешно

Andон Андерсон Семиноле ветер автентично потпишано автограмирано русокоса дрво целосна големина акустична гитара ЛОА

DEN 3999.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен подарок и колекционерски артикли Брза испорака ширум светот. Гаранција за автентичност на живот. Подготвени за прикажување или кадрирање. Забрзана испорака на располагање. Одличен подарок и колекционерски артикли. Брза испорака ширум светот. Гаранција за автентичност на живот. Подготвени за прикажување или кадрирање. Забрзана испорака на располагање. Оваа прекрасна автентична потпишана колекција доаѓа со животен век на сертификат за автентичност COA/LOA придружена со нашата гаранција за автентичност на животот. Оваа ставка е потпишана лично од именуваната славна личност. Предметот е во одлична состојба со висок квалитет и ќе направи одличен додаток на секоја колекција. Сликата претставува точна ставка што се продава. Нарачките ќе бидат испратени веднаш следниот работен ден, забрзани и следниот ден се достапни. Нарачките се спакувани и се испраќаат со грижа за да обезбедат безбедно пристигнување на вашата дестинација.