QY Играчки Воин W Брзина коцка 3x3-Налепница Магија коцка 3x3x3 Загатки Играчки , Најобразовната Играчка За Ефикасно Подобрување На Концентрацијата, одзивноста и Мемори
  • Неодамнешно

QY Играчки Воин W Брзина коцка 3x3-Налепница Магија коцка 3x3x3 Загатки Играчки , Најобразовната Играчка За Ефикасно Подобрување

DEN 79.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●СИЛЕН и ЦВРСТ】 (1) Изработен од еколошки материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,без налепници, водоотпорен и без избледување, површински мат третман, за да се избегнат гребнатини; (2)дизајн на агол со Мали картички, способност против ПОП извонредна, стабилна и не расфрлана, тешко е да се отстрани; (3) коцките за брзина ја поминаа безбедносната сертификација НА САД; `+ОДЛИЧНА СТАБИЛНОСТ】 (1) дизајн На Вкрстено вратило, слободно прилагодливо, мазно чувство; (2) Анти-леплив жлеб, помазен и потрајни, повеќе не мора да се грижите за чувството на коцката откако ќе играте некое време; (3) 40% толеранција на грешки, посоодветна за деца и почетници;. 【(1) ова е класична загатка игра која им овозможува на децата да се вратат во традицијата, да играат за да учат и да научат да играат, да се држат настрана од електронски производи; (2) Ефикасно подобрување на концентрацијата на вашите деца, одговорност, меморија и вештини за логично размислување; (3) Развијте го трпението на вашите деца и почувствувајте го чувството за постигнување по решавањето на проблемот и зголемете ја вашата самодоверба; (4) не Само за децата, туку и за возрасните да го ослободат стресот;. ①СОВРШЕНИ СПЕЦИФИКАЦИИ】 (1) 56мм*56мм, мејнстрим големина на играта, погодна ЗА големи натпревари НА WCA; (2) Светлина до 80гр, лесна рака, погодна за деца, дури и ако вежбате долго време, нема да се чувствувате уморни; (3) надградба На Бојата, подобрување на препознавањето, што е погодно за брзо обновување;. €СОВРШЕН ПОДАРОК q-Ова е надградена верзија на Воинот W произведена од познатиот бренд За Брзински коцки "Чи Ји". Брендот е одобрен од 3 x 3 x 3 коцка светски рекордер душеци валк рекламирање. Вашето дете дефинитивно ќе ви се допадне! Ова е класична едукативна играчка која никогаш нема да биде застарена.