Clucchxperts Спојката Пилот Черупка+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со 84-89 Nissan 300ZX 3.0 L
  • Неодамнешно

Clucchxperts Спојката Пилот Черупка+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со 84-89 Nissan 300ZX 3.0 L

DEN 1476.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производителот Дел Број : CXP-NZX51008 PB-НА Марка : Clucchxperts. Земја/Регион На Производство : Сад. Завршна Површина : Бакар, Пластика. Производителот Дел Број : CXP-NZX51008 PB-НА. Марка : Clucchxperts. Земја/Регион На Производство : Сад. Завршна Површина : Бакар, Пластика. CLUCCHXPERTS СПОЈКАТА ПИЛОТ ЧЕРУПКА+АЛАТКА ЗА УСОГЛАСУВАЊЕ КОМПЛЕТ за 84-89 NISSAN 300 ZX 3.0 L CLUCCHXPERTS СПОЈКАТА ПИЛОТ ЧЕРУПКА+АЛАТКА ЗА УСОГЛАСУВАЊЕ КОМПЛЕТ за 84-89 NISSAN 300 ZX 3.0 L Опис СИЛНА И ДОЛГОТРАЈНА Черупка На Спојката Од Clucchxperts се користи во тркачки апликации или како директна замена ЗА OEM без потребни модификации. Ова обезбедува сигурност за правилно вклопување со другите компоненти на спојката и ја елиминира потребата да пребарувате повеќе каталози за потребните компоненти. Сите Лежишта И чаури На Спојките Се произведени од iso/TS 16949 и 14001 сертифицирани објекти ширум светот. Алатката За Усогласување На Спојката е од суштинско значење за правилно усогласување на плочата за притисок, дискот и замаците за време на работата за инсталација на спојката. Оваа тешка алатка за усогласување ќе одговара на апликациите наведени подолу.КОМПОНЕНТИ : Clucchxperts Премиум Тешки Спојката Пилот Черупка Cluchxperts Премиум Тешки Спојката Усогласување Алатка АПЛИКАЦИЈА : Одговара 1984-1989 NISSAN 300 ZX 3.