ЈУТООКАР Надворешно Огледало Во Стилот На Јаглеродни Влакна Страничен ретровизор Покрива Облоги Комплети Компатибилни со 2017-2023 Киа Стингер Додатоци
  • Неодамнешно

ЈУТООКАР Надворешно Огледало Во Стилот На Јаглеродни Влакна Страничен ретровизор Покрива Облоги Комплети Компатибилни со 2017-2023 Киа

DEN 1428.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шема на јаглеродни влакна Висококвалитетен УВ слој. Висококвалитетен абс материјал. Површина УВ слој. Користење на ултра-прецизна 3д технологија ЗА ласерско скенирање. Детали за совршеното. Компатибилен со : киа Стингер 2018 нагоре, База, ГТ, Гт Атлантика, ГТ1, ГТ2, ГТС. Дизајн на професија : со светло црн дизајн и одлична изработка, овој производ ќе стане стилска и извонредна декорација за вашиот автомобил. Материјал : овој производ е изработен од абс плус пластичен материјал од јаглеродни влакна, што не е лесно да се изгреба и има долг работен век. Лесен за инсталирање : Двострана лента (со лента), лесна за инсталирање. Без дупчење, сечење или оштетување на вашиот автомобил, само лупење на филмот и лепење на локацијата за инсталација. Многу е погодно за употреба. Најдобра Услуга : Ако имате какви било прашања кога ќе ја примите стоката, слободно контактирајте не прво. Ние ќе ја обезбедиме најдобрата услуга по продажбата. Компатибилен со : киа Стингер 2018 нагоре, База, ГТ, Гт Атлантика, ГТ1, ГТ2, ГТС. Дизајн на професија : со светло црн дизајн и одлична изработка, овој производ ќе стане стилска и извонредна декорација за вашиот автомобил.