Арп 2475402 Главен Обетка Комплет
  • Неодамнешно

Арп 2475402 Главен Обетка Комплет

DEN 4352.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доџ Каминс 59 Л Дизел 12в '89-средината' 97 Арп2000 Главен Обетка Комплет. Димензии на пакетот : 4.414 W (сантиметри). Тежина на пакетот : 6,1 фунти. Оем еквивалентен дел број : 247-5402. Главни Комплети За Обетка И Завртки. Арп Главни Обетки Колекции Главни Столпчиња, Хромемолија, Шестоаголна Глава, 2-Болт, Каминс Дизел, 5,9 Л 1989-97, 12В, Комплет.