Комбинирач на комбинации на зрак Cloudray Постави 25мм ZNSE ласерски зрак комбинатор + монтирање за машина за сечење на ласерско гравура CO2
  • Неодамнешно

Комбинирач на комбинации на зрак Cloudray Постави 25мм ZNSE ласерски зрак комбинатор + монтирање за машина за сечење на ласерско гравура

DEN 1279.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар на комбинатор на зрак : 25мм Дијаметар на основната комбинација на зрак : 25мм. Страна за обложување 1 : AR 10. Страна за обложување 2 : HR 500-700 NM. Пакет : 1 парчиња Комбинирајте ја основата на зракот. Комбинирајте ја видливата црвена линија 500-700nm со невидливата 10.6um CO2 ласерска линија до Е една линија, а потоа направете го ласерскиот зрак видлив. Оваа ставка вклучува леќи за комбинација на зрак, база и покажувач на светлина. На овој сет на комбинатор на зрак му треба повеќе површина за да го инсталира. Ве молиме, прво проверете го растојанието, растојанието помеѓу излезот на ласерската цевка и првиот рефлектор треба да биде најмалку 10 см.